— Ręczniki —

 Jednen z kluczowych elementów dla komfortu gości i wyposażenia hotelu.Ręczniki hotelowe są ważnym elementem wyposażenia hotelu, który ma istotny wpływ na komfort i zadowolenie gości. Zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości bawełny, są miękkie, chłonne i przyjemne w dotyku, zapewniając luksusowe doświadczenie.

Hotele często oferują różne rozmiary ręczników, takie jak ręczniki kąpielowe, do twarzy czy do rąk, dostosowując się do różnych potrzeb gości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ręczniki w kilku rozmiarach oraz o różnych gramaturach. Posiadamy ręczniki w gramaturze od 260 g/m² do 600 g/m².    Wszystkie szwy są co najmniej podwójne, dzięki czemu są trwałe i umożliwiają częste pranie produktu w dużych pralniach chemicznych.

Wysoka jakość ręczników hotelowych nie tylko zwiększa komfort pobytu, ale również stanowi istotny element wizerunku hotelu. Goście często oceniają jakość obsługi hotelowej również na podstawie doświadczenia związanego z korzystaniem z ręczników.

Dodatkowo, niektóre hotele wprowadzają zróżnicowane kolory ręczników, co ułatwia identyfikację i organizację w pralniach przemysłowych. Odpowiednio zadbane ręczniki dodają do atmosfery elegancji i podkreślają profesjonalizm danego obiektu noclegowego.

Mamy Państwu do zaoferowania produkty frotte, które mogą być wykorzystywane w pokoju hotelowym, obiekcie SPA, salonie kosmetycznym oraz jako gadżet reklamowy zaopatrzony w logo Państwa firmy. 


Ręczniki stabilne wymiarowo

Nasze bordiury są stabilne w formie i wykonane z tego samego materiału co produkt. Dzięki temu nie kurczą się one po praniu tak jak większość bordiur wykonanych, np.: ze sztucznego jedwabiu.


Produkty zoptymalizowane do prania chemicznego


Nasze białe produkty frotte są odporne na gotowanie i chlorowane. Natomiast kolorowe nadają się do prania, w zależności od procesu farbowania, w temperaturach 95 °C lub 60 °C.


Ręczniki na specjalne zamówienie.

Produkujemy ręczniki i dywaniki łazienkowe zgodnie z Państwa życzeniem. W tym przypadku Państwa logo jest bezpośrednio tkane podczas produkcji. Podczas procesu tkania, logo pojawia się w formie reliefu, czyli wytłaczane. Ta subtelna jednokolorowa realizacja wychodzi szczególnie dobrze przy skręconej frotte. Możecie Państwo wybrać nie tylko rozmiar, ale gramaturę i kolory do tej specjalnej produkcji, która jest dopasowana i spersonalizowana do Państwa firmy.

Potrzebujesz doradztwa w sprawie ręczników? 

Napisz do nas