— Prześcieradła —

Jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju hotelowego.  

W naszej ofercie znajdziesz zarówno prześcieradła zwykłe, jak i napinane, które wykonane są z trwałych materiałów, takich jak bawełna czy jersey. Dzięki temu, nasze prześcieradła są odporne na obciążenia i równo leżą na materacu, co wpływa na komfort snu i zadowolenie gości.

Ważnym elementem przy wyborze prześcieradeł jest odpowiedni rozmiar. Zalecamy dobieranie rozmiaru tak, aby prześcieradło całkowicie obejmowało materac od góry i z każdej strony, a dodatkowo było większe z każdej strony o 70 - 90 cm od materaca. Dzięki temu, goście będą mieli więcej miejsca do snu i łatwiej będzie utrzymać prześcieradło w odpowiednim napięciu.

Oferujemy także możliwość zamówienia ciętych pod wymiar prześcieradeł, które są wykonane z oryginalnie wykończonym brzegiem. Dzięki temu, prześcieradła są jeszcze bardziej stabilne i odporne na obciążenia.

Nasze prześcieradła hotelowe są regularnie kontrolowane pod względem jakości, co zapewnia długotrwałe użytkowanie i trwałość materiałów. Odpowiedni dobór rozmiaru i materiału prześcieradeł wpływa na jakość snu i zadowolenie gości z pobytu w hotelu.

Wybierając nasze prześcieradła hotelowe, masz pewność, że zapewnisz swoim gościom odpowiedni komfort i wygodę snu. Będą oni chętnie powracać do Twojego hotelu i polecać go dalej.

Znamy rozwiązania na często pojawiające się problemy z pościelą hotelową 

 

 

Oznakowanie

Oznakowanie rozmiaru: Częstym problemem w hotelu jest rozpoznanie odpowiedniego rozmiaru pościeli i prześcieradeł przez personel. 

Mamy na to sposób! Każdy rozmiar może być oznaczony innym kolorem w postaci, np.: kolorowego szwu lub wszywki. 

W ten sposób optymalizujemy pracę personelu i eliminujemy pomyłki.
Wszywki i chipy RFID


Chętnie zaopatrzymy pościel i prześcieradła we wszywki, które mogą być wykonane pod indywidualne zamówienie. Etykieta może zawierać, oprócz Waszego logo, też ważne informacje takie jak datę zakupu albo rozmiar. 

Wiele nowoczesnych pralni stosuje chipy RFID do usprawnienia przebiegu prania, które mogą być umieszczone przez nas na produkcie w odpowiednim miejscu. Dzięki takiej karcie wiadomo dokładnie, np.: jaka ilość pościeli została oddana do pralni lub ile razy dany produkt został wyprany.


Potrzebujesz więcej informacji?