— Dekoracje okienne —Dekoracje okienne są nieodłącznym elementem wystroju każdego wnętrza. Dzięki nim pokoje hotelowe nabierają przytulnego charakteru, co w połączeniu z wygodną pościelą i miękkimi ręcznikami stanowi klucz do sukcesu każdego obiektu. 

Nasza obsługa jest niezawodna na każdym etapie. Posiadamy doświadczonych dekoratorów, własną szwalnię oraz wykwalifikowany zespół montażystów.

Tworzymy dekoracje okienne, które doskonale komponują się z różnorodnymi stylami obiektów, tworząc niezapomniane wrażenia dla naszych gości.

Z naszej szerokiej oferty zasłon, rolet, firan i innych ekskluzywnych produktów wybieramy tylko najwyższej jakości materiały, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także gwarantują trwałość. Dzięki starannemu wykonaniu i dbałości o detale, nasze dekoracje nie tylko zdobią okna, ale również wprowadzają do wnętrz subtelność, elegancję i wyjątkowy styl. Posiadamy bogatą kolekcję tkanin, w różnorodnych kolorach, o różnych strukturach i właściwościach. Współpracujemy z renomowanymi producentami na rynku.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do tworzenia niepowtarzalnych aranżacji. Wspólnie z nami przekształć swoją przestrzeń hotelową, tworząc atmosferę, która oczaruje gości i pozostanie w ich pamięci.


Poznaj przebieg zamówienia dekoracji okiennych

Konsultacje i dobór tkanin

Dzięki wielu realizacjom z biegiem czasu coraz lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów i dopasowujemy ofertę bezpośrednio pod konkretny obiekt. W trakcie spotkania prezentujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do obiektu oraz wiele tkanin, które mamy w ofercie.

Wykonanie pokoju wzorcowego

Po spotkaniu dekoratorów z osobami odpowiedzialnymi za wygląd obiektu, wykonujemy dekoracje i karnisze, a następnie montujemy je zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dekoracje do pokoju wzorcowego, który jest prezentacją naszej pracy.

Omówienie warunków i podpisanie 

Proces, który następuje po akceptacji przez klienta zaprezentowanych dekoracji, cen oraz warunków realizacji. Jesteśmy elastyczni i próbujemy się dopasować do warunków i możliwości klienta.

Wykonanie pomiarów

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy wykonanie pomiarów niszy okiennych, aby w każdym pokoju zasłony, firany czy rolety były idealnie dopasowane do wymiarów.

 

Produkcja dekoracji w naszej szwalni

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zasłony, firany czy rolety były zrealizowane bezbłędnie. Jeśli pojawia się jakakolwiek wątpliwość w trakcie szycia od razu jest konsultowana z dekoratorami i działem kontroli jakości, co pozwala zaoszczędzić czas i działać natychmiastowo.

 

Terminowa dostawa i montaż

Zabezpieczone do transportu dekoracje dostarczamy do obiektu klienta i wykonujemy czysty montaż karniszy, firan, zasłon czy rolet w ustalonym wcześniej terminie. Specjalistyczny sprzęt, którego używamy, gwarantuje skrupulatność i czystość podczas montażu. Dzięki niemu możemy śmiało wykonywać instalacje w gotowych pokojach, eliminując ryzyko uszkodzeń lub zabrudzeń.

 

Wspólne odbiory końcowe

Po zakończeniu prac wszystkich ekip, przedstawiciele projektu spotykają się, aby dokładnie ocenić zgodność wykonanej przez nas pracy z ustalonymi szczegółami. 

W trakcie tego spotkania podpisywane są protokoły odbiorcze, a cały projekt jest finalizowany.

 

 Podkreśl piękno swojego hotelu dzięki naszym dekoracjom 


ACCOR HOTELS
Dr Irena Eris
Hilton
Grano Hotels
Belmonte
Ibis Styles