— Obrusy i serwetki —

Estetyczne wnętrze i eleganckie nakrycie stołu to wizytówka każdego dobrego restauratora.  Obrusy i serwetki gastronomiczne to niezbędne elementy wyposażenia każdej restauracji. Wybierając odpowiednie produkty, możesz stworzyć przytulną i elegancką atmosferę, która zachęci gości do odwiedzenia Twojego lokalu.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju obrusy i serwetki, które idealnie dopasują się do Twojego stylu i charakteru restauracji. Oferujemy wiele interesujących alternatyw dla klasycznych, białych obrusów szytych z zakładkami, takich jak bieżniki i nakładki, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego wnętrza.

Nasza konfekcja stołowa została zaprojektowana specjalnie z myślą o restauracjach, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i zachowuje swój kolor oraz formę przez długi czas. Oferujemy produkty, które można prać w temperaturze 90 ° C i chlorować, co pozwala na szybkie i efektywne utrzymanie ich w czystości.

Dodatkowo, nasza konfekcja stołowa jest niezwykle funkcjonalna. Tkaniny o szerokości 320 cm pozwalają na eleganckie dekorowanie stołów bankietowych, a prosty zakład lub  oryginalny tkany brzeg (krajkę) sprawiają, że produkty te nadają się doskonale do prania przemysłowego oraz prasowania w maglu.

Postaw na jakość i funkcjonalność - wybierz naszą konfekcję stołową i zadbaj o elegancki i schludny wystrój swojego lokalu.

Tkaniny bawełniane

Posiadamy tkaniny z bawełny w następujących jakościach: osnowa i wątek z nitką wielokrotną oraz osnowa z nitką wielokrotną.


Tkaniny bawełniano-poliestrowe

Tkaniny z mieszanki bawełniano – poliestrowej (niezwykle łatwe w pielęgnacji).


Tkaniny strukturalne

Tkaniny z mieszanki bawełniano – poliestrowej, przypominające strukturą np. len. Charakterystyczne dla eleganckiego lub rustykalnego wyglądu.


Tkaniny plamoodporne

Tkaniny plamoodporne i wodoodporne wykonane z poliestru lub mieszanki tkanin. Przez swoją wysoką odporność na działanie światła nadają się do stosowania na świeżym powietrzu, np.: w ogrodach, na tarasach, w ulicznych kawiarniach, itp.


Chcesz poznać całą kolekcję?