— Firany i zasłony —


Firany i zasłony hotelowe są niezbędnymi elementami funkcjonalnymi oraz kluczowymi aspektami, które nadają wyjątkowego charakteru wnętrzom hotelowym, tworząc atmosferę komfortu i luksusu dla gości. Starannie dobrane tkaniny i wzory tworzą eleganckie wykończenie pomieszczenia, podkreślając jego charakter.

Nasze doświadczenie w produkcji i szyciu pozwala nam oferować klientom niestandardowe rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Każda nasza firana czy zasłona to nie tylko praktyczny element, ale także taki, w którym dbałość o szczegóły łączy się z najwyższą jakością materiałów, tworząc niezwykły efekt.


Firany hotelowe

Firany hotelowe oferowane przez naszą firmę wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Nasi dekoratorzy tworzą projekt dopasowany do Państwa potrzeb.

Dopasują dekoracje do różnego typu wnętrz, w zależności od stylu z dbałością o detale. Posiadamy w ofercie firany w różnych kolorach, wzorach i strukturach.


Pracujemy od lat na tkaninach wysokiej jakości, takich jak: 

woal, siatka, tkaniny bawełniane, tkaniny lniane, etamina, batyst, kresz, żorżeta. 

Wymienione tkaniny, z wyjątkiem tkanin bawełnianych i lnianych występują w wersji trudnopalnej.

 Zasłony hotelowe

Zasłony hotelowe to ważny element dekoracyjny każdego obiektu, dodający elegancji, określający styl wnętrza i standard hotelu. Są ważnym aspektem funkcjonalnym w hotelarstwie. 

Zasłony zapewniają gościom poczucie prywatności i umożliwiają wprowadzić kontrolę nad światłem, dzięki czemu goście hotelowi odczuwają więcej komfortu. Posiadają również właściwości wygłuszające i zaciemniające, co pozwala kontrolować ilość światła słonecznego i jest idealnym sposobem na stworzenie atmosfery i zapewnienie gościom dyskrecji.

W naszej ofercie znajdą Państwo: zasłony z tkaniny Blackout, Dimout, velvet, aksamit, satyna, tkane, drukowane, z naturalnych włókien. 

Oferujemy tkaniny w wersji trudnopalnej, łatwopalnej oraz zaciemniające i częściowo zaciemniające.

Potrzebujesz więcej informacji?