Współpraca z architektami

Zapoznaj się z naszą ofertą i rozpocznijmy współpracę. 

Wsparcie na każdym etapie realizacji
Szeroka gama wzorników
Doradztwo przy wyborze odpowiednich tkanin
Współpraca na terenie całej Polski 

Znamy wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się architekci

Przez lata doświadczeń znamy specyfikę tego zawodu.

Architekci muszą przygotować kompleksowy projekt dotyczący zarówno mebli, jak również innych elementów wpływających na finalny wystrój projektowanej przestrzeni. 

Ciężko jest być specjalistą w każdym aspekcie wyposażenia wnętrz i trudno jest śledzić najnowsze trendy tkanin, czy znać nowoczesne rozwiązania dotyczące tkanin czy systemów karniszy dla hoteli.

Niewystarczająca ilość wzorników i zbyt mały wybór tekstyliów dopasowanych do preferencji klienta. Klienci cenią takie rozwiązania, które wyróżnią ich od konkurencji.

Ważnym aspektem jest pokazanie wizualizacji projektu dla klienta końcowego. Dzięki wzornikom i plikom graficznym z nami jest to możliwe. 

Architekci nie zawsze posiadają szczegółową wiedzę dotyczącą poszczególnych produktów, które muszą być zgodne z wymogami klienta, dopasowane do wymogów obiektu, czy niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

Często ciężko jest oszacować finalną wielkość zamówienia, ustalić całościowy budżet, różnorodne warianty wyboru i terminy realizacji. .

Współpraca z różnymi poddostawcami powoduje wzmożone zaangażowanie i zabiera dużo czasu. Działamy tak, aby uszanować czas architektów i jak najlepiej zoptymalizować pracę. 

Brak wiedzy na temat praktycznego wykorzystania produktów w fazie użytkowania. Omawiamy i doradzamy, które produkty sprawdzą się najlepiej, jak je pielęgnować i zachować funkcjonalność.

Firma SE-DA to doświadczony kontrahent, który posiada szeroki zakres działań.

Więcej informacji poniżej

Udzielamy kompleksowego doradztwa

Nasz doświadczony zespół dekoratorów i handlowców udzieli kompleksowego doradztwa w kwestii wyboru odpowiedniego materiału pod względem wyglądu, użyteczności, spełnienia norm akustycznych czy trwałości. Znamy właściwości wszystkich tkanin i wiemy, jak je wykorzystać do różnych kategorii obiektów oraz jakie dodatki i akcesoria zastosować.

Bogata gama tekstyliów

Posiadamy bogatą gamę tekstyliów, dopasowaną do różnych wnętrz i spełniających wiele funkcji. W naszej ofercie znajdują się tekstylia w 100% ekologiczne i antyalergiczne; tkaniny z domieszką poliestru, które zwiększają wytrzymałość produktów; tekstylia drukowane z indywidualnym wzorem klienta.

Produkcja tekstyliów niestandardowych

Dzięki własnej szwalni mamy możliwość produkować tekstylia w niestandardowych wymiarach czy o nietypowym kształcie. Szyjemy dekoracje okienne na okna skośne, haftujemy logo klienta na ręcznikach czy tekstyliach łazienkowych oraz wykonujemy nadruki na tkaninach, które dodają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. 

Przygotowanie pokoju wzorcowego

Jesteśmy w stanie przygotować projekt pokoju wzorcowego. Szyjemy tekstylia do pokoju wzorcowego, aby klient miał możliwość na żywo sprawdzić i zadecydować, czy zaprezentowana oferta odpowiada jego oczekiwaniom. Istnieje szybka możliwość dokonania zmian pokoju wzorcowego, gdyż wiele tkanin posiadamy w naszym magazynie i są dostępne natychmiast.

Udzielamy wsparcia na etapie pomiarów

Nie musisz się martwić o prawidłowe wykonanie pomiarów okien i realizację zamówienia. Nasi specjaliści na miejscu u klienta dokonują pomiarów każdego pomieszczenia, dzięki czemu uszyte tekstylia są idealnie dopasowane, a klient zadowolony. 

Wykonujemy usługę montażu

Posiadamy własną ekipę montażową, która wykona montaż karniszy i dekoracji, zarówno w nowo powstałym obiekcie, jak również w obiekcie, który już funkcjonuje. Każda usługa montażu realizowana jest przez specjalistów, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, co w efekcie daje czysty montaż tj. taki, po wykonaniu którego pomieszczenia nadają się do użytkowania bez dodatkowego sprzątania.

Jesteś zainteresowany współpracą? 

Możesz nam zaufać 

  • Nasi doradcy to osoby od wielu lat pracujące w branży hotelowej. Potrafią doradzić najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się na lata. 
  • Gromadzimy nie tylko indywidualne doświadczenia, ale również wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem wewnątrz firmy. Niekiedy przy wyjątkowo skomplikowanych projektach biorą udział i angażują się również inni specjaliści. 
  • Posiadamy bazę danych z wymiarami i szczegółami dotyczącymi archiwalnych projektów.
  • Działamy na terenie całej Polski, ale również za granicą. 
  • Współpracujemy z dostawcami polskimi, europejskimi i światowymi.

ponad 

5000

Wyposażonych obiektów

34

Lata doświadczenia

200

Zaufanych pracowników