Ochraniacze na materace

 Bezpieczeństwo i higieniczny sen.Dlaczego są takie ważne w hotelu? 

Ochraniacze na materace to element wyposażenia hotelowego, który pozwala zachować materace w dobrym stanie na dłużej. Dzięki ich zastosowaniu, goście mogą spać na czystym i higienicznym materacu, a personel hotelowy łatwo i szybko może wymienić ochraniacz po każdym pobycie.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje ochraniaczy na materace, w tym modele z warstwą wchłaniającą wilgoć. Ochraniacze te zapewniają nie tylko ochronę przed zabrudzeniami, ale także chronią materace przed nadmiernym poceniem się gości.

Ochraniacze na materace kładzie się bezpośrednio na materacu i zasłania go przed zanieczyszczeniami. Polecamy wybieranie modeli z czterema gumami rogowymi do przymocowania na materacu, co zapewni łatwe i stabilne użytkowanie.

Wybierając nasze ochraniacze na materace, zadbaj o długi czas użytkowania swojego wyposażenia. Dzięki temu, goście będą mieli zapewniony komfortowy i higieniczny sen, a Ty unikniesz kosztów wymiany materacy na nowe.

Ochraniacze na materace to niewielki koszt w porównaniu do korzyści, jakie przynoszą. Zadbaj o higienę i komfort swoich gości, a oni będą chętnie powracać do Twojego hotelu.

Warto wiedzieć

Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji dotyczących naszych ochraniaczy

Czy wiesz, że? 

Każdej nocy ludzkie ciało wydziela około litra płynów oraz miliony elementów złuszczonego naskórka. Powstaje wówczas idealne środowisko do rozwoju bakterii, pleśni i roztoczy. Dlatego materace powinny być chronione, ponieważ ich pranie jest skomplikowane i kosztowne.


Wodoodporne ochraniacze na materace

 

Wodoodporne ochraniacze na materace posiadają powłokę foliową / nieprzepuszczającą wilgoć (np.: wykonaną z PU lub PE/PP). Zapobiega ona wchłonięciu płynu w materac.
Ochraniacze z warstwą PU są oddychające i wodoodporne. Obecnie jest to najlepsza opcja na długi okres użytkowania materaca.
Interesujący jest nasz ochraniacz z warstwą PE/PP, oferujący solidną podstawową ochronę dla Waszego łóżka, z której nie powinno się rezygnować.


Wodoodporne ochraniacze na materace proponujemy w dwóch wariantach: korzystniejszym cenowo (ochraniacz dwuwarstwowy) z nieprzepuszczalną warstwą na spodniej stronie, oraz wysokiej jakości ochraniacz o strukturze kanapki (trzywarstwowy), w którym warstwa nieprzepuszczalna jest otoczona dwiema warstwami bawełny.

Ochraniacze z moltonu (100% bawełna)

 

Ochraniacze z moltonu są najbardziej naturalną ochroną dla materacy. Gruba warstwa moltonu ogrzewa od spodu i może absorbować większą ilość wilgoci, a tym samym zapewnia doskonałe warunki do spania. 
Proponowane przez nas ochraniacze należą do najcięższych na rynku. Gwarantuje to szczególnie wysoką absorbcję wilgoci, doskonałe właściwości izolacyjne i trwałość. 

Nie wiesz jaki ochraniacz wybrać?