Hotele butikowe

Pasjonujemy się tworzeniem unikatowych tekstyliów do indywidualnych wnętrz.

Kameralna atmosfera, designerski wygląd oraz wysoka jakość obsługi to główne cechy, które przyciągają gości hoteli butikowych. Goście cenią sobie wygodę i są nastawieni na wysoką jakość wypoczynku.

Dekoracje okienne, pościel oraz inne tekstylia muszą mieć unikalny charakter i indywidualny styl. Szyjemy tekstylia dopasowane do indywidualnych wnętrz. W przypadku tekstyliów do hoteli butikowych: 

Realizujemy projekty według wizji klienta.

Posiadamy doświadczonych dekoratorów i bogate portfolio z realizacji.

Zapewniamy wysoką jakość produktów.

Śledzimy najnowsze trendy na rynku.

Wykorzystujemy ekologiczne tkaniny.


Współpracujemy z architektami.

Realizujemy zamówienia na pojedyncze sztuki asortymentu.

Wykonujemy personalizowane tekstylia.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi dostawcami.

Posiadamy tekstylia certyfikowane i przebadane laboratoryjnie.


Dlaczego warto z nami współpracować? 

Sprawdź, jakie są nasze mocne strony i wartości. 

 

Doświadczeni dekoratorzy

Nasi dekoratorzy doradzają najlepsze rozwiązanie dla konkretnego obiektu i są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z projektem, zaprezentować wzorniki oraz wizualizację projektu. 

Wykonanie pokoju wzorcowego

Szyjemy dla Państwa pokój wzorcowy, aby mieć możliwość zaprezentowania oferty na żywo. Klient widzi i może ocenić jakość produktów oraz upewnić się co do zastosowania rozwiązania zgodnego z jego koncepcją. 

Personalizowane tekstylia

Posiadamy drukarki tekstylne i mamy możliwość wykonania zasłon czy pościeli z indywidualnym nadrukiem klienta. Dzięki temu klienci otrzymują asortyment inny niż wszyscy, stworzony tylko dla ich potrzeb i obiektu. 

Własna szwalnia 

Dzięki własnej szwalni i doświadczonym pracownikom szyjemy pościel w nietypowy sposób np. poprzez doszycie ozdobnej ramki, lamówki czy uszycie niestandardowych kształtów. 

Optymalizacja pracy

Wszywamy wszywki tkane lub drukowane w pościel lub ręczniki, co ułatwia pracę housekeepingu przy dobraniu odpowiednich rozmiarów. Możemy oznaczyć pościel kolorową nitką, aby łatwiej było dopasować rozmiary do konkretnych pokoi.


Kompleksowa obsługa

Dbamy o to, aby każdy klient był zaopiekowany podczas trwania całego zamówienia. Realizujemy zamówienie krok po kroku, informując przy tym klienta o postępach w działaniach.  ​

Wykonanie pomiarów okien

Mamy świadomość, że nie każdy jest specjalistą we wszystkich dziedzinach, więc sami dokonujemy pomiarów okien i bierzemy odpowiedzialność za wymiary dekoracji okiennych.  

Czysty i sprawny montaż

Posiadamy ekipę montażową, profesjonalny sprzęt i wiele lat doświadczenia w montowaniu karniszy i dekoracji okiennych. Nasi specjaliści przyjadą do Państwa i wykonają usługę czystego montażu, po którym pomieszczenia są od razu dostępne do użytku. ​

Elastyczne godziny montażu

Wykonujemy montaż w godzinach odpowiadających klientowi. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dbamy o dobre relacje z klientem. ​

Dostawa do klienta

Oferujemy bezpieczną dostawę zamówionego asortymentu. Klient nie musi martwić się o sposób dostarczenia zamówienia. Sami zorganizujemy transport, odpowiedni sprzęt i dostawę w ustalonym terminie.  ​

Możliwość magazynowania towarów

Jesteśmy elastyczni w dostarczaniu zamówienia. Jeśli pojawia się opóźnienie w wykończeniu obiektu mamy możliwość przechować zamówienie w firmie i dostarczyć w późniejszym terminie. 

Gwarancja na produkty

W przypadku problemów z produktami dajemy gwarancję na produkty i klient ma pewność, że błędy zostaną naprawione lub otrzyma nowe produkty. 

Sprawdź, jakie są nasze priorytety? 

Poznaj, jakimi wartości pielęgnujemy i dowiedz się więcej o nas.

​​​​​​Kliknij tutaj