Ręczniki

Zachwyci Was nasz bogaty asortyment produktów z frotte!

Skontaktuj się z nami

Nasze produkty frotte dla obiektów

Wszystkie szwy są co najmniej podwójne, dzięki czemu są trwałe i umożliwiają częste pranie produktu w dużych pralniach chemicznych.

Oferujemy Państwu produkty frotte o różnej gramaturze od 260 g/m² do 600 g/m².

Mamy Państwu do zaoferowania produkty frotte, które mogą być wykorzystywane w pokoju hotelowym, obiekcie SPA, salonie kosmetycznym oraz jako gadżet reklamowy zaopatrzony w logo Państwa firmy.

Bardzo dobrej jakości, zapewnią użytkowanie przez wiele lat

Odkryj więcej

Stabilny wymiarowo

Nasze bordiury są stabilne w formie i wykonane z tego samego materiału co produkt. Dzięki temu nie kurczą się one po praniu tak jak większość bordiur wykonanych, np.: ze sztucznego jedwabiu.

Zoptymalizowany do prania przemysłowego

Nasze białe produkty frotte są odporne na gotowanie i chlorowane. Natomiast kolorowe nadają się do prania, w zależności od procesu farbowania, w temperaturach 95 °C lub 60 °C.

Zoptymalizowany kosztowo

Oprócz naszych produktów wykonanych w 100% z bawełny proponujemy Państwu również opracowaną specjalnie dla obiektów tkaninę frotte wykonaną z mieszanki (80% bawełna, 20% poliester). Tkanina ta nie pozostawia wrażenia sztuczności. Produkty takie charakteryzują się wyjątkową trwałością i niskimi kosztami użytkowania.

Ręczniki na specjalne zamówienie

W zasadzie wszystkie nasze podstawowe produkty są indywidualizowane. Państwa logo w firmowych kolorach (wg Corporate Design) może być umieszczone na produkcie za pomocą haftu lub też druku.

Ponadto produkujemy ręczniki i dywaniki łazienkowe zgodnie z Państwa życzeniem. W tym przypadku Państwa logo jest bezpośrednio tkane podczas produkcji. Podczas procesu tkania, logo pojawia się w formie reliefu, czyli wytłaczane. Ta subtelna jednokolorowa realizacja wychodzi szczególnie dobrze przy skręconej frotte. Możecie Państwo wybrać nie tylko rozmiar, ale gramaturę i kolory do tej specjalnej produkcji, która cała jest wg wytycznych Państwa corporate design.

Frota z podwójną, skręconą pętelką

Frota z podwójną, skręconą pętelką jest szczególnie przystosowana do prania w dużych pralniach chemicznych. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowej przędzy w produkcji frotte, jej struktura pozostaje równomierna i mocna nawet po wielu cyklach prania i suszenia. Dlatego też frota krótko pętelkowa jest najlepszym wyborem w relacji ceny do wydajności.

Frota z pojedynczą pętelką

Wiele hoteli chce oferować swoim klientom szczególnie puszyste i chłonne produkty frotte. Oprócz tego mamy pokaźną ofertę w wielu najnowszych, ale ponadczasowych kombinacjach kolorów.

Ręczniki waflowe

Do obiektów SPA możemy Państwu zaoferować ręczniki do sauny oraz szlafroki o strukturze waflowej. Ten szczególnie lekki materiał pozwoli Państwa gościom beztrosko relaksować się w saunie, a Państwo zaoszczędzą dzięki niskim kosztom ich pielęgnacji.

​Personalizowane ręczniki łazienkowe dla hoteli

Odkryj nasze standardowe ręczniki w sklepie internetowym lub wybierz indywidualną opcję z Twoim logo poprzez haft lub wplecenie. Oferujemy wysokiej jakości ręczniki w różnych rozmiarach i kolorach, które pasują do wystroju Twojego hotelu i nadadzą Twojemu logo osobistego charakteru.