​Pokoje wzorcowe

Jedną z naszych szczególnych ofert jest realizacja pokoju wzorcowego. Niewiele firm w branży tekstylnej oferuje ten wyjątkowy serwis jako zachętę do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Poprzez dekoracyjne wzorcowe pokoju hotelowego, jesteśmy w stanie przekonać Państwa o naszej profesjonalności. Nie ma nic lepszego niż doświadczenie jakości naszych usług w praktyce. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja pokoju wzorcowego była dowodem na zadowolenie naszych klientów.

Dla Państwa wykonujemy zasłony, firanki, rolety, blackouty... Chętnie także z elektrycznym sterowaniem. Dodatkowo zapewniamy pościel, skirtingi, biezniki i dekoracyjne poduszki - wszystkie tekstylia potrzebne do realizacji pokoju wzorcowego.

Jeśli planujesz pokój wzorcowy do nowego lub odnowionego obiektu, nasz przedstawiciel przyjedzie na miejscu i przedstawi Państwu nasze kolekcje tkanin oraz zaleci odpowiednie rodzaje dekoracji. To doskonałe rozwiązanie dla niezdecydowanych osób. Ustanowimy jeden pokój wzorcowy, aby zapewnić, że jesteśmy mistrzami w naszej branży. Na podstawie tego będzie łatwiej podjąć decyzję o powierzeniu nam reszty wyposażenia obiektu.

Dzięki naszej wewnętrznej drukarni możemy zaprojektować tkaniny według Państwa życzenia. Szybko i nawet w małych nakładach. Dzięki temu możesz idealnie zrealizować swoje logo i projekt we wszystkich pokojach.