​ ​Falbany do stołów - skirtingi


Skontaktuj się z nami

Świąteczny nastrój uzyskany dzięki skirtingom


Falbany nadają każdej okazji uroczystego charakteru. Na bankietach wyglądają zachęcająco, na konferencjach nadają prestiżu, a na weselach – bogato i okazale. Taki efekt można otrzymać przy odpowiednim doborze koloru, tkaniny i typu fałdowania.

Oferujemy Państwu falbany wykonane z różnorodnych materiałów o urozmaiconej kolorystyce, np.: biały, szampanowy, bordo itp. Tkaniny są przez nas starannie wybierane, cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale także łatwym sposobem pielęgnacji. Na Państwa życzenie falbany mogą być wykonane z tkanin trudnozapalnych.

Rodzaje fałd

Rodzaj fałdowania ma ogromny wpływ na wygląd falbany. Możecie Państwo wybrać pomiędzy tradycyjną fałdą smok, plisse, akordeon lub też kontrafałdą (Boxpleat). Jako ekstrawagancką alternatywę polecamy również fałdę diamentową. Każdy skirting wygląda jeszcze bardziej uroczyście z przygotowanymi pod wymiar draperiami.

Klipsy do falban

Klipsy i dodatki do falban- klips to szybki i prosty sposób na przywieszenie falbany do stołu, bez uszkodzenia blatu. Wykonany ze specjalnego, bardzo trwałego tworzywa, z przyklejonym twardym rzepem. Rekomendowany odstęp między klipsami to 20-25 cm (około 5 klipsów na metr) Klips nakładamy na brzeg stołu rzepem na zewnątrz a falbanę z zaczepem z rzepa bez problemu dociskamy do klipsa. W ofercie posiadamy taśmę rzepową samoklejącą o szerokości 25 mm. Dysponujemy różnego rodzaju klipsami dostosowanymi do grubości blatu stołu.Wieszaki do falban

Do przechowywania Państwa falban polecamy wieszaki do falban. W ten sposób zachowują one pożądany kształt, a pielęgnacja przed kolejnym użyciem jest niższa.