Partnerzy od lat

Utrzymujemy z naszymi klientami bardzo partnerskie relacje.

Skontaktuj się z nami

Od ponad 30 lat dostarczamy tekstylia do hoteli sieciowych. Obsługujemy hotele 3, 4 i 5-cio gwiazdkowe. Na naszej liście referencyjnej znajdują się hotele rozmieszczone w całej Polsce. Przez lata doświadczeń wiemy, że dla hoteli sieciowych istotne jest: 

Utrzymanie standardów wypracowanych przez markę hotelu.

Wysoka jakość produktów, zgodna z przyjętymi normami i ustaleniami z siecią hotelu.

Przedstawienie wizerunku firmy zgodnego ze standardem hotelu, poprzez np. wszywki, hafty.

Aspekty ekologiczne, wykorzystywanie tkanin przyjaznych dla środowiska.

Umiejętność realizacji dużych zamówień i dobra logistyka.

Wygląd obiektu spójny z innymi obiektami branżowymi.

Tekstylia dopasowane do rodzaju i standardu pokoi hotelowych.

Zachowanie powtarzalności produktów - gwarancja na otrzymanie tej samej serii produktów. 

Kompleksowa obsługa na każdym etapie realizacji zamówienia.

Współpraca partnerska z poszanowaniem interesów drugiej strony. 


Wiemy co jest ważne dla hoteli sieciowych

Sprawdź, czy oferujemy to, czego potrzebujesz.

Własna szwalnia

Posiadamy własną szwalnię, dzięki której realizujemy zamówienia w krótkim czasie i mamy możliwość w dowolnym momencie doszyć dodatkowe produkty. 

Szeroka gama produktów

Mamy dostęp do wielu producentów tkanin na całym świecie, dzięki czemu możemy znaleźć dla klienta tkaniny odpowiadające jego oczekiwaniom, spełniające wymogi sieci i dopasowane do polityki hotelu oraz produkty standardowe dostępne do wysyłki natychmiast.

Personalizacja produktów

Realizujemy oznaczenia produktów zgodne z ustalonymi wytycznymi i wymaganiami sieci hotelowej, np. przez wszycie wszywek, hafty, tłoczenie lub oznaczenie kolorową nitką.

Doświadczeni dekoratorzy

Nasi doradcy posiadają wiele lat doświadczenia w zakresie projektowania dekoracji. Są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania dopasowane do obiektu, zaprezentować wzorniki oraz przygotować indywidualne projekty i wyceny zgodne z wytycznymi klienta.

Pokój wzorcowy

Przygotowujemy pokój wzorcowy, dzięki któremu klienci są w stanie sami sprawdzić i ocenić czy jakość produktu jest zgodna z ich standardami i wytycznymi.

Własna ekipa montażowa

Wykonujemy usługę montażu karniszy i dekoracji okiennych przez osoby wyspecjalizowane w pracach wysokościowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt. Nasi montażyści gwarantują czysty montaż, tzn. po ukończonej pracy klient może od razu użytkować pomieszczenie.

Kontrola jakości

Specjalnie wykwalifikowani pracownicy kontrolują jakość tkanin oraz uszytych produktów, dzięki czemu unikamy błędów i realizujemy zamówienia w terminie.

Dopasowanie do różnych kategorii pokoju

W ofercie firmy znajdują się produkty dla różnego typu pokoi. Dobieramy skład tkaniny, rodzaj szycia oraz wygląd dekoracji do standardu hotelu.

Obsługa od A do Z

Dbamy o to, aby każdy klient był kompleksowo zaopiekowany. Realizujemy zamówienie krok po kroku, informując przy tym klienta o postępach w działaniach. 

Poznaj naszą ofertę