— Pokoje wzorcowe Wykonanie pokoju wzorcowego w Państwa obiekcie jest dla nas niezwykle istotne. W branży tekstylnej niewiele firm oferuje takie usługi, dlatego chcemy Państwu zaprezentować nasze umiejętności i zaangażowanie. Dzięki temu, możemy zbudować zaufanie i długotrwałą relację z naszymi klientami.

Przygotowanie dekoracji wzorcowych w Państwa obiekcie pozwoli nam udowodnić naszą profesjonalność i wysoką jakość usług. Nie ma lepszego sposobu na pokazanie naszych umiejętności niż praktyczne przedstawienie możliwości. Staramy się z całych sił, aby spełnienie oczekiwań naszych klientów było widoczne w realizacji pokoju wzorcowego.

Dzięki tej realizacji, będziecie Państwo pewni, że podejmujecie dobrą decyzję dotyczącą wyposażenia. Dbamy o to, aby dekoracje na okna hotelowe były wyjątkowe i idealnie dopasowane do wnętrza. Przy tworzeniu aranżacji zawsze bierzemy pod uwagę ilość naturalnego światła, które wpada przez okno oraz otoczenie zewnętrzne, aby stworzyć doskonałe miejsce dla Państwa gości..


Co jesteśmy w stanie wykonać? 

Wykonujemy dla Państwa zasłony, firany, rolety, blackouty, karnisze. Również z elektrycznym sterowaniem. Dodatkowo realizujemy skirtingi, pościel, bieżniki, obrusy i poduszki dekoracyjne - wszystkie tekstylia potrzebne do prezentacji pokoju wzorcowego.

 
Zaprezentowanie wszystkich tekstylnych elementów w jednym momencie to duże ułatwienie dla klienta. Dzięki temu realnie widzi, jak będzie wyglądał pokój hotelowy i ma możliwość podjęcia decyzji na podstawie naszej realizacji, nie przedstawionym graficznie projektom.

Firany i zasłony

Poduszki dekoracyjne

Obrusy 


Pościel hotelowa


Jeśli planujesz wyposażyć obiekt hotelowy lub odnowić istniejący, nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa siedziby i przedstawi naszą kolekcję tkanin. Doradzimy odpowiedni rodzaj dekoracji zgodny z oczekiwaniami i dopasowany do mebli, wykładziny czy podłogi. 

To doskonałe rozwiązanie dla niezdecydowanych osób. Wykonamy dla Państwa pokój wzorcowy, aby zapewnić, że jesteśmy profesjonalistami w naszej branży.