Strona aktualnie jest w przebudowie. Zmieniamy się na lepsze. Część stron może działać nieprawidłowo. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.


Hotele butikowe

Pasjonujemy się tworzeniem unikatowych tekstyliów do indywidualnych wnętrz.

Kameralna atmosfera, designerski wygląd oraz wysoka jakość obsługi to główne cechy, które przyciągają gości hoteli butikowych. Goście cenią sobie wygodę i są nastawieni na wysoką jakość wypoczynku.

Dekoracje okienne, pościel oraz inne tekstylia muszą mieć unikalny charakter i indywidualny styl. Szyjemy tekstylia dopasowane do indywidualnych wnętrz. W przypadku tekstyliów do hoteli butikowych: 

Realizujemy projekty według wizji klienta.

Posiadamy doświadczonych dekoratorów i bogate portfolio z realizacji.

Zapewniamy wysoką jakość produktów.

Śledzimy najnowsze trendy na rynku.

Wykorzystujemy ekologiczne tkaniny.


Współpracujemy z architektami.

Realizujemy zamówienia na pojedyncze sztuki asortymentu.

Wykonujemy personalizowane tekstylia.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi dostawcami.

Posiadamy tekstylia certyfikowane i przebadane laboratoryjnie.


Dlaczego warto z nami współpracować? 

Sprawdź, jakie są nasze mocne strony i wartości. 

 

Doświadczeni dekoratorzy

Nasi dekoratorzy doradzają najlepsze rozwiązanie dla konkretnego obiektu i są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z projektem, zaprezentować wzorniki oraz wizualizację projektu. 

Wykonanie pokoju wzorcowego

Szyjemy dla Państwa pokój wzorcowy, aby mieć możliwość zaprezentowania oferty na żywo. Klient widzi i może ocenić jakość produktów oraz upewnić się co do zastosowania rozwiązania zgodnego z jego koncepcją. 

Personalizowane tekstylia

Posiadamy drukarki tekstylne i mamy możliwość wykonania zasłon czy pościeli z indywidualnym nadrukiem klienta. Dzięki temu klienci otrzymują asortyment inny niż wszyscy, stworzony tylko dla ich potrzeb i obiektu. 

Własna szwalnia 

Dzięki własnej szwalni i doświadczonym pracownikom szyjemy pościel w nietypowy sposób np. poprzez doszycie ozdobnej ramki, lamówki czy uszycie niestandardowych kształtów. 

Optymalizacja pracy

Wszywamy wszywki tkane lub drukowane w pościel lub ręczniki, co ułatwia pracę housekeepingu przy dobraniu odpowiednich rozmiarów. Możemy oznaczyć pościel kolorową nitką, aby łatwiej było dopasować rozmiary do konkretnych pokoi.


Kompleksowa obsługa

Dbamy o to, aby każdy klient był zaopiekowany podczas trwania całego zamówienia. Realizujemy zamówienie krok po kroku, informując przy tym klienta o postępach w działaniach.  ​

Wykonanie pomiarów okien

Mamy świadomość, że nie każdy jest specjalistą we wszystkich dziedzinach, więc sami dokonujemy pomiarów okien i bierzemy odpowiedzialność za wymiary dekoracji okiennych.  

Czysty i sprawny montaż

Posiadamy ekipę montażową, profesjonalny sprzęt i wiele lat doświadczenia w montowaniu karniszy i dekoracji okiennych. Nasi specjaliści przyjadą do Państwa i wykonają usługę czystego montażu, po którym pomieszczenia są od razu dostępne do użytku. ​

Elastyczne godziny montażu

Wykonujemy montaż w godzinach odpowiadających klientowi. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dbamy o dobre relacje z klientem. ​

Dostawa do klienta

Oferujemy bezpieczną dostawę zamówionego asortymentu. Klient nie musi martwić się o sposób dostarczenia zamówienia. Sami zorganizujemy transport, odpowiedni sprzęt i dostawę w ustalonym terminie.  ​

Możliwość magazynowania towarów

Jesteśmy elastyczni w dostarczaniu zamówienia. Jeśli pojawia się opóźnienie w wykończeniu obiektu mamy możliwość przechować zamówienie w firmie i dostarczyć w późniejszym terminie. 

Gwarancja na produkty

W przypadku problemów z produktami dajemy gwarancję na produkty i klient ma pewność, że błędy zostaną naprawione lub otrzyma nowe produkty. 

Sprawdź, jakie są nasze priorytety? 

Poznaj, jakimi wartości pielęgnujemy i dowiedz się więcej o nas.

​​​​​​Kliknij tutaj