Strona aktualnie jest w przebudowie. Zmieniamy się na lepsze. Część stron może działać nieprawidłowo. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.


Aparthotele i Condohotele

Tworzymy tekstylia, które cenią właściciele i goście.

Skontaktuj się z nami

Goście aparthoteli i condohoteli cenią sobie niezależność i przestrzeń do relaksu. Połączenie tych wartości z różnorodnością w urządzaniu i dekorowaniu pomieszczeń, elastycznością cenową. Wypoczynek w obiektach typu aparthotel daje możliwość połączenia swobody podobnej do tej, którą mamy w domu oraz korzystania z atrakcji i udogodnień miejsca, które odwiedzamy. 

Posiadamy szeroką ofertę tkanin, które możemy wykorzystać na wiele sposobów i zaprojektować dekoracje do wnętrza tak, by sprostać oczekiwaniom właścicieli apartamentów. Dostarczając tekstylia do aparthoteli i condohoteli istotna jest: 

Zastosowanie produktów odpowiednich do standardu apartamentu

Personalizacja tekstyliów, dzięki zastosowaniu nadruków, haftów, wszywek lub tłoczenia

Wysoka jakość tekstyliów

Usługa montażu w elastycznych godzinach

Obsługa klienta od A do Z


Powtarzalność kolekcji, czyli możliwość domówienia brakującego asortymentu w dowolnym momencie

Oznakowanie produktów przez wszycie wszywki z opisem lub przeszycie kolorową nitką

Bezpieczna dostawa zamówienia na miejsce

Gwarancja na produkty

Wykorzystywanie ekologicznych tekstyliów
Poznaj szczegóły naszej oferty.
 • Oferujemy tekstylia zgodne z aktualnie panującymi trendami. Obserwujemy rynek, aktualizujemy na bieżąco kolekcje tkanin.
 • Udzielamy kompleksowego doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich dekoracji, doboru rozmiaru, sposobu montażu i pielęgnacji asortymentu.
 • Dekoracje okienne i tekstylia realizowane są według wizji i zamierzeń właścicieli obiektu przy wsparciu naszego zespołu.
 • Sporządzamy rzetelną wycenę zamówienia. Zależy nam na tym, aby klient był zadowolony i otrzymał takie produkty, których potrzebuje. Skrupulatnie omawiamy wizję klienta i potrzeby obiektu.
 • Wykonujemy pokój wzorcowy, który ułatwia podjęcie decyzji odnośnie realizacji zamówienia i prezentuje jakość asortymentu. 
 • Posiadamy drukarki tekstylne, dzięki czemu możemy stworzyć personalizowane produkty dla różnych apartamentów. Każdy apartament może mieć zasłony z innym motywem, nie musimy zamawiać całych belek tkanin i realizować masowej produkcji. 
 • Dokonujemy dokładnych pomiarów niszy okiennych i na ich podstawie wykonujemy dekoracje. Klient nie musi się obawiać o wykonanie pomiarów. 
 • Realizujemy usługę montażu karniszy i dekoracji okiennych w godzinach odpowiadających klientowi. Mamy wykwalifikowaną ekipę do pracy na wysokościach oraz sprzęt, dzięki któremu po montażu jest czysto i pomieszczenia nadają się do użytku. 
 • Dostarczamy produkty wysokiej jakości, odpowiadające najwyższym standardom hotelowym. W ofercie znajdują się produkcji na pościel nowej generacji, które mają dłuższą żywotność niż standardowa pościel bawełniana. 
 • Oferujemy elektryczne karnisze i systemy rolet. 
 • Stworzona standardowa kolekcja tekstyliów jest dostępna ciągle. Posiadamy stany magazynowe ręczników, serwet czy szlafroków, które wysyłamy natychmiast. 
 • Klienci mogą zamawiać pojedyncze ilości produktów. Nie ma minimalnej ilości zamówienia. 
Odwiedź nasz sklep internetowy.

Sprawdź jakie produkty odpowiadają Twoim wymaganiom.