Aparthotele i Condohotele

Tworzymy tekstylia, które cenią właściciele i goście.

Skontaktuj się z nami

Goście aparthoteli i condohoteli cenią sobie niezależność i przestrzeń do relaksu. Połączenie tych wartości z różnorodnością w urządzaniu i dekorowaniu pomieszczeń, elastycznością cenową. Wypoczynek w obiektach typu aparthotel daje możliwość połączenia swobody podobnej do tej, którą mamy w domu oraz korzystania z atrakcji i udogodnień miejsca, które odwiedzamy. 

Posiadamy szeroką ofertę tkanin, które możemy wykorzystać na wiele sposobów i zaprojektować dekoracje do wnętrza tak, by sprostać oczekiwaniom właścicieli apartamentów. Dostarczając tekstylia do aparthoteli i condohoteli istotna jest: 

Zastosowanie produktów odpowiednich do standardu apartamentu

Personalizacja tekstyliów, dzięki zastosowaniu nadruków, haftów, wszywek lub tłoczenia

Wysoka jakość tekstyliów

Usługa montażu w elastycznych godzinach

Obsługa klienta od A do Z


Powtarzalność kolekcji, czyli możliwość domówienia brakującego asortymentu w dowolnym momencie

Oznakowanie produktów przez wszycie wszywki z opisem lub przeszycie kolorową nitką

Bezpieczna dostawa zamówienia na miejsce

Gwarancja na produkty

Wykorzystywanie ekologicznych tekstyliówPoznaj szczegóły naszej oferty

Sprawdź, czy posiadamy takie cechy i wartości, które są dla Ciebie ważne. 

Szeroki wybór tekstyliów

Oferujemy tekstylia zgodne z aktualnie panującymi trendami. Obserwujemy rynek, uczestniczymy w tragach tekstylnych oraz  aktualizujemy na bieżąco kolekcje tkanin.

Obsługa od A do Z.

Udzielamy kompleksowego doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich dekoracji, doboru rozmiaru, sposobu montażu i pielęgnacji asortymentu. Klient jest informowany na bieżąco o postępach w realizacji zamówienia.

Doświadczony i wspierający zespół dekoratorów

Dekoracje okienne i tekstylia realizowane są według wizji i zamierzeń właścicieli obiektu przy wsparciu naszego zespołu. Doradzamy najlepsze rozwiązania i możliwości indywidualnie do każdego obiektu. W naszej ofercie znajdują się również elektryczne systemy karniszy i rolet. 

Rzetelna współpraca

Sporządzamy rzetelną wycenę zamówienia. Zależy nam na tym, aby klient był zadowolony i otrzymał takie produkty, których potrzebuje. Skrupulatnie omawiamy wizję klienta i potrzeby obiektu, dopasowując taki asortyment, który będzie funkcjonalny.

Prezentacja pokoju wzorcowego

Wykonujemy pokój wzorcowy, który ułatwia podjęcie decyzji odnośnie realizacji zamówienia i prezentuje jakość asortymentu. 

Własna szwalnia

Dzięki własnej szwalni i doświadczonym pracownikom szyjemy tekstylia w nietypowy sposób np. poprzez doszycie ozdobnej ramki, lamówki czy uszycie niestandardowych kształtów poszewek lub zasłon. 

Personalizowane tekstylia

Posiadamy drukarki tekstylne, dzięki czemu możemy stworzyć personalizowane produkty dla różnych apartamentów. Każdy apartament może mieć zasłony z innym motywem, nie musimy zamawiać całych belek tkanin i realizować masowej produkcji. 

Wykonanie pomiarów okien

Dokonujemy dokładnych pomiarów niszy okiennych i na ich podstawie wykonujemy dekoracje. Klient nie musi się obawiać o wykonanie pomiarów. 

Czysty i sprawny montaż

Realizujemy usługę montażu karniszy i dekoracji okiennych w godzinach odpowiadających klientowi. Mamy wykwalifikowaną ekipę do pracy na wysokościach oraz sprzęt, dzięki któremu po montażu jest czysto i pomieszczenia nadają się do użytku.

Wysoka jakość produktów

Dostarczamy produkty wysokiej jakości, odpowiadające najwyższym standardom hotelowym. W ofercie znajdują się produkcji na pościel nowej generacji, które mają dłuższą żywotność niż standardowa pościel bawełniana. 

Brak minimalnej ilości zamówienia

Klienci mogą zamawiać pojedyncze ilości produktów. Nie ma minimalnej ilości zamówienia. 

Standardowa kolekcja produktów

Stworzona standardowa kolekcja tekstyliów jest dostępna ciągle. Posiadamy stany magazynowe ręczników, serwet czy szlafroków, które wysyłamy natychmiast. 

Oferta produktowa

Odwiedź nasz sklep internetowy.

Sprawdź, jakie produkty odpowiadają Twoim wymaganiom.