Wiedza

Dysponujemy ogromną wiedzą w zakresie tekstyliów. Słuchamy potrzeb naszych klientów, bo dla nich istniejemy. Dlatego nasze produkty są najlepsze.


Doświadczenie

Od 25 lat jesteśmy do usług naszych klientów. Dzielimy się z nimi naszym doświadczeniem, służymy profesjonalnym doradztwem. Z naszym doświadczeniem potrafimy zadowolić każdego klienta.

Jakość

Dostarczamy najlepszą jakość towarów oraz naszych usług. Dlatego w połączeniu z ceną stanowimy doskonałą ofertę dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów.

Serwis

Usługi serwisowe świadczymy w ramach udzielonej gwarancji na wykonane przez naszą firmę realizacje. Dokładamy najwyższej staranności dla zadowolenia naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych firm w całej Europie z specjalizacją w tekstyliach dla branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Cateringi) w bardzo szerokim zakresie. Własny dział produkcyjny w Polsce i ponad 200 osobowy zespół czyni z nas dobrego partnera do małych i dużych projektów.

Produkujemy również zasłony, firany i dekoracje wnętrz do obiektów hotelowych, restauracji, SPA , szpitali, pensjonatów i domów prywatnych.

Nasza rodzinna firma jest w 2 pokoleniu. Gotowy patrzeć z tobą w przyszłość.

Nasze referencje

Jesteśmy w dobrym towarzystwie.