Konfekcja/ Produkcja

 • Wzorniki rolet

  Wzorniki rolet

  materiałów

 • Mały a cieszy?

  Mały a cieszy?

  wzornik!

 • Kolorowo i fachowo

  Kolorowo i fachowo

  zrobimy wzornik

Wzornik- wzór na suces

Nasza firma podejmuje się produkcji coraz bardziej popularnych wzorników tkanin z powierzonego materiału w sposób ściśle wskazany przez klienta. Wykonujemy efektowne i bardzo estetyczne wzorniki wspomagające pracę w branży tekstylnej. Kolekcja może być wykonana w formie szala wzorcowego, kaskady- pasków materiału zamieszczonych jedne nad drugimi lub formie książkowej- katalogu.

Specjalną formą katalogu jest wersja zawierająca próbki materiału wewnątrz kart ze zdjęciem prezentującym materiał jako zasłonę, firanę lub koc.

Wzorniki to istotny element pracy. Sprawdziły się znakomicie w rękach architektów wnętrz i przedstawicieli firm tekstylnych. Stanowią podręczny warsztat wielu pracowni proponujących klientowi bazę materiałów. Nie sposób odmówić im funkcjonalności- na podstawie wzornika klient jest w stanie dokonać ważnego wyboru tekstyliów dla całego obiektu.

Jeżeli odbiorcą tekstyliów są zakłady tapicerskie- wykonamy wzorniki materiałów tapicerskich takich jak dermy, sztuczne lub prawdziwe skóry. Na wysokim poziomie, fachowo i trwale wykonujemy wzorniki materiałów i innych produktów np kolorowe filce, gąbki. Dobieramy oprawy, kolorystykę- współpracujemy z klientem na każdym etapie powstawania wzornika.