Produkcja wzorników tkanin

 • Wzorniki tkanin

  Wzorniki tkanin

  ułatwią wybór

 • Różne formy

  Różne formy

  wykonania wzorników

 • Sprzedajesz tekstylia?

  Sprzedajesz tekstylia?

  klienci nie mogą się zdecydować?

 • Wzorniki pościeli

  Wzorniki pościeli

  dla wymagających

Ułatwiamy wybór dzięki wzornikom.

Pomimo rozmowy z naszym konsultantem nadal nie wiesz jaki materiał wybrać? Wahasz się między kilkoma wzorami? A może po prostu chcesz porównać różne gramatury? Zachęcamy do zamawiania próbek materiałów naszych kolekcji.
Posiadamy pojedyncze próbki materiałów, jak również karty z wzornikami. Aby zamówić próbki tkanin skontaktuj się telefonicznie z konsultantem naszej hurtowni internetowej i zapytaj o szczegóły. W ciągu kilku dni otrzymasz przesyłkę i łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o zakupie.


Szerokie zastosowanie

Firma SE-DA od 1990 roku przygotowuje różnego rodzaju prezentacje tkanin. Z naszych wzorników i próbników korzystają firmy zagraniczne oraz polskie. Nasze produkty znajdują zastosowanie nie tylko w promocji, ale także w sprzedaży tkanin i firan.

Kaskady, katalogi, szale...

Tkaniny mogą być prezentowane jako wzorniki w formie leżącej – katalogi tkanin lub kaskady, oraz w formie wiszącej – jako szale wzorcowe.

Indywidualne podejście

Jako producent wzorników tkanin zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów. Dlatego forma wykonania prezentacji wzorników jest zawsze dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.