O nas

  • Tekstylia hotelowe

    Tekstylia hotelowe

    Gdzie gość się czuje dobrze

  • Dekoracje okienne

    Dekoracje okienne

    Doradztwo, wykonanie i montaż na wysokim poziomie.

Wiedza

Dysponujemy ogromną wiedzą w zakresie tekstyliów. Słuchamy potrzeb naszych klientów, bo dla nich istniejemy. Dlatego nasze produkty są najlepsze.

Doświadczenie

Od 25 lat jesteśmy do usług naszych klientów. Dzielimy się z nimi naszym doświadczeniem, służymy profesjonalnym doradztwem. Z naszym doświadczeniem potrafimy zadowolić każdego klienta.

Jakość

Dostarczamy najlepszą jakość towarów oraz naszych usług. Dlatego w połączeniu z ceną stanowimy doskonałą ofertę dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów.

Serwis

Usługi serwisowe świadczymy w ramach udzielonej gwarancji na wykonane przez naszą firmę realizacje. Dokładamy najwyższej staranności dla zadowolenia naszych klientów.


Profesjonalne wyposażenie obiektów w tekstylia

W roku 1990 firma SE-DA zaczęła funkcjonować jako profesjonalna szwalnia na europejskim rynku. Rozpoczęliśmy swoją pracę od wyposażania obiektów w tekstylia. W międzyczasie wyspecjalizowaliśmy się w szybkich realizacjach dobrej jakości tkanin, z których wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje okienne.

Od 1990 roku firma SE-DA funkcjonuje jako profesjonalna szwalnia dla obiektów na europejskim rynku. Wyspecjalizowaliśmy się w szybkich terminach realizacji doskonałych jakościowo dekoracji okiennych, jak i również tekstylnych dekoracji wnętrz.

Co robimy?

Doradzamy, mierzymy, tniemy, szyjemy, kontrolujemy, pakujemy, montujemy.
Oferujemy pościel, obrusy, ręczniki, szlafroki, dekoracje okienne do obiektów branży HoReCa.
Dostarczamy tekstylia do hoteli, restauracji, cateringów, pralni, pensjonatów, statków i tym podobne.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych firm w całej Europie z specjalizacją w tekstyliach dla branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Cateringi) w bardzo szerokim zakresie.  Własny dział produkcyjny w Polsce i ponad 100 osobowy zespół czyni z nas dobrego partnera do małych i dużych projektów.

Produkujemy również zasłony, firany i dekoracje wnętrz do obiektów hotelowych, restauracji, SPA , szpitali, pensjonatów i domów prywatnych.