Usługi

  • Jesteśmy firmą

    Jesteśmy firmą

    uszytą na miarę klienta

  • Terminowo i fachowo

    Terminowo i fachowo

    wykonujemy zamówienia

Planowanie i doradztwo

Naszym klientom oferujemy profesjonalne planowanie i doradztwo w zakresie usługi szycia.

Kontrola jakości

Każdy produkt jest sprawdzany pod względem jakości. Produkty o dużych rozmiarach, jak firany czy zasłony, sprawdzane są na specjalnym wysięgniku.

Magazynowanie towaru

Posiadamy własny magazyn, który pomieści szeroki asortyment produktów. Dzięki temu nasi klienci nie muszą się martwić o magazynowanie swoich produktów.

Produkcja

W zakresie konfekcjonowania tkanin, jesteśmy w stanie uszyć każdy rodzaj produktu, bez względu na ilość, w krótkich, uzgodnionych terminach. Usługę szycia wykonujemy z tkanin własnych lub powierzonych przez klienta.

Podzespoły i dodatki

Posiadamy akcesoria i dodatki do produktów. W naszym magazynie znajdują się: taśmy, kółka, flexy, pasy ołowiu czy zaczepy do karniszy.

Wysyłka i transport

Własny transport krajowy oraz współpraca z firmą kurierską skracają czas realizacji nawet do 7 dni roboczych.

W czym możemy pomóc?

Doradztwo - pomagamy na wszystkich etapach. Można u nas zasięgnąć fachowej porady w każdym zakresie świadczonych przez nas usług oraz oferowanych produktów. Nasz przedstawiciel złoży Państwu wcześniej ustaloną wizytę i będzie do Państwa dyspozycji. Dysponujemy wzornikami materiałów, które będą zastosowane przy realizacji Państwa projektu. Przedstawiciel pomoże dobrać tekstylia, sposób ich ukształtowania, system zamocowań. Usługa jest kompleksowa i pozwala na realizację od pierwszego pomysłu do efektu finalnego. Służymy zadowoleniu naszych klientów, jesteśmy firmą z 25 - letnim doświadczeniem. Świadczy o tym szereg zadowolonych klientów. Są wśród nich nieduże ośrodki wypoczynkowe oraz kilkuset pokojowe hotele. Z nami każdy jest zadowolony. Jeśli interesują się Państwo innymi produktami - zapraszamy do stron z obrusami, ręcznikami, szlafrokami, kołdrami i poduszkami.