Szycie

 • Duże możliwości przerobowe

  Duże możliwości przerobowe

  szybki termin realizacji

 • Doświadczony personel

  Doświadczony personel

  to duży plus

 • Profesjonalizm wykonania

  Profesjonalizm wykonania

  to gwarancja jakości

Nasze atuty

Duże możliwości przerobowe - dzięki odpowiednio dobranemu parkowi maszyn, posiadamy duże możliwości przerobowe czyniące z nas odpowiedniego partnera do dużych przedsięwzięć. Duży przerób oznacza szybki czas realizacji zamówienia, co daje podwójną korzyść- czas to pieniądz. Współpracując z nami zarabiasz podwójnie- otrzymując produkt wysokiej jakości do tego w krótkim czasie.

 

Wysoka jakość - nasz wykwalifikowany personel szwalni spełnia najwyższe standardy jakości. Wieloletnie doświadczenia sprawiły, że dysponujemy wysokiej jakości specjalistami. Mnogość zrealizowanych projektów potwierdza ich profesjonalizm. Jesteśmy firmą uszytą na miarę dla każdego klienta.

 

Elastyczność -  oferujemy szybkie terminy realizacji zamówienia. Potrafimy się dopasować do każdego klienta, wkomponujemy się bezproblemowo w każdy kalendarz współpracy, znajdziemy miejsce do nawiązania współpracy oraz wspólnie będziemy dążyć do efektu końcowego.
Wspaniałe doświadczenie - to skarb, którym się dzielimy z naszymi klientami.

Świat tekstyliów nie ma dla nas żadnych tajemnic- chętnie pokażemy go naszymi klientom. Z beli materiału wyczarowujemy kolejne światy, podczas coraz to nowych realizacji. Inspirujemy się zadowoleniem klienta- to on jest dla nas najważniejszy.

Dzięki naszej profesjonalnej szwalni możemy spełnić każde Państwa życzenie odnośnie szycia na miarę konfekcji obrusowej. To doskonałe rozwiązanie dla hoteli i restauracji, które szukają niestandardowych rozmiarów oraz indywidualnego wzornictwa i materiałów. Przy dużych rozmiarach obrusów okrągłych – stosujemy szew łączony. Obrusy, możemy także podszyć lamówką.

Warto pamiętać, że
hotelowa bądź restauracyjna konfekcja obrusowa to nie tylko obrusy, ale również serwety, bieżniki, falbany stołowe, podkłady pod obrusy czy pokrowce na krzesła. Możemy wykonywać różne szerokości i wykończenia zakładów – np. różek czy ramka. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów i zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

A może jesteście Państwo zainteresowani większymi zakupami konfekcji obrusowej, związanymi z budową hotelu, restauracji bądź zmianą wystroju? Takich klientów traktujemy szczególnie indywidualnie. Istnieje możliwość zaproszenie do obiektu naszego sprzedawcy i dekoratora, który zaproponuje najlepsze rozwiązania. Jesteśmy w stanie przygotować także wzorcowe dekoracje stołu.