O nas

  • Wiedza i doświadczenie

    Wiedza i doświadczenie

    to nasz potencjał

  • Zespół fachowców

    Zespół fachowców

    można nam zaufać

25 lat dobrych doświadczeń

Przez ponad 25 lat produkujemy w naszej szwalni w Polsce różne produkty włókiennicze. Specjalizujemy się w szyciu:
Zasłon, firan, tekstyliów hotelowych takich jak poszwy, poszewki, kołdry, poduszki, obrusy, serwety, szlafroki, ręczniki, dywaniki łazienkowe.
Wykonujemy ponadto usługi w zakresie zdobienia wyrobów haftem, wyszywaniem, nadrukiem.
Jesteśmy w stanie uszyć poszwy, poszewki, prześcieradła, ochraniacze na materace, narzuty, bieżniki i falbany o każdym wymiarze, w różnych gramaturach i kolorach.
Materiały – to możemy zaproponować produkty ze 100% bawełny oraz z różnymi domieszkami poliestru. Materiały oferujemy w splocie płóciennym lub satynowym o różnych deseniach. Możemy zaproponować szeroki wachlarz poduszek dekoracyjnych, które mogą być obszyte listwą dekoracyjną lub lamówką.

Jeśli chodzi o rodzaj zapięcia poszew i poszewek, to oferujemy Państwu oprócz standardowego zakładu hotelowego także zamek. Poszwa może być także szyta jak worek. Warto wspomnieć także o możliwości dodatkowego ryglowania, które sprawia – że brzegi pościeli będą jeszcze bardziej wytrzymałe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i dekoratorami. W przypadku szycia na miarę oferta zostanie odpowiednio dopasowana do Państwa indywidualnych wymogów. W przypadku większego zamówienia, istnieje możliwość wykonania wzorcowego łóżka. Stosujemy taką formę szczególnie w hotelach, które dopiero powstają lub obiektach, które zmieniają wystrój.

Nasi klienci pochodzą z całej Europy. Głównie jednak z Niemiec, Francji, Holandii i Norwegii.

Własny magazyn tkanin

W zakresie konfekcjonowania tkanin, jesteśmy w stanie uszyć każdy rodzaj produktu, bez względu na ilość, w krótkich, uzgodnionych terminach. Usługę szycia wykonujemy z tkanin własnych lub powierzonych przez klienta. Zapraszamy do współpracy, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Indywidualne podejscie i terminowość

Oferujemy szycie konfekcji okiennej – zasłony, firany, lambrekiny, konfekcji obrusowej – bieżniki, serwety, obrusy, falbany na stoły, ubranka na krzesła, jak również konfekcji pościelowej – podkłady higieniczne, prześcieradła, powłoczki na poduszki, poszwy, narzuty oraz falbany na łóżka.

Własna szwalnia i doświadczona załoga

Posiadamy dużą, doskonale wyposażoną szwalnię i doświadczoną załogę, która jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Szyjemy dla bardzo wymagających klientów, którzy swoje zadowolenie ze świadczonych usług, wyrażają w cyklicznych zleceniach na naszą produkcję.