Tekstylia konferencyjne i bankietowe

Naszą standardową konfekcję obrusowa możecie Państwo uzupełnić o szeroką gamę tekstyliów do sal konferencyjnych, bankietowych i na specjalne uroczystości.

Dzięki naszej dużej szwalni możemy przygotować skirtingi, pokrowce: na stoły, na krzesła oraz obrusy na stoły konferencyjne. Nasze tekstylia dla podstawowych rozmiarów krzeseł i stołów też spotykają się z dużym zainteresowaniem i są do zakupienia bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Oprócz tkanin łatwych w pielęgnacji mamy do zaoferowania tkaniny: trudnozapalne i stretch. Z naszymi wyrobami sale konferencyjne i balowe będą perfekcyjnie wyglądały, a kolory i tkaniny będą odpowiednio dobrane do dekoracji okiennych. Nasze produkty są też idealne dla branży cateringowej głównie dzięki naszym metodom przechowywania i rozwiązaniom transportowym, np.: wieszakom do falban.

Konfekcja na każdą okazję. Posiadamy bogatą ofertę gotowej konfekcji stołowej. Obrusy, bieżniki, serwetki i maty stołowe są u nas dostępne w różnych wzorach i rozmiarach, które posiadamy na magazynie. Można je zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Ponadto chętnie przygotujemy dla Państwa każdy rodzaj konfekcji obrusowej według życzenia: obojętnie czy życzą sobie Państwo inny rozmiar czy też rodzaj konfekcji, czy też ma być z mereżką czy z zakładem. Tekstylia obrusowe, tak samo jak dekoracje okienne, znacząco wpływają na atmosferę oraz nastrój restauracji. Możemy przeistoczyć Państwa restaurację wedle Państwa pomysłów. Umówcie się z naszym dekoratorem na spotkanie, a doradzimy Państwu jak wydobyć z Państwa restauracji głębię. Oprócz szerokiego wyboru konfekcji stołowej, mamy też do zaoferowania mnóstwo różnorodnych tekstyliów do sal konferencyjnych, weselnych i bankietowych.