Nasz zespół

 • Opracowujemy również

  Opracowujemy również

  produkcje wielkoformatowe

 • Doświadczony zespół pracowników

  Doświadczony zespół pracowników

  gwarancją wysokiej jakości

 • Własna szwalnia

  Własna szwalnia

  krótkie terminy

 • Ogromny wybór kolorów

  Ogromny wybór kolorów

  i nie tylko

 • Szeroka gama materiałów

  Szeroka gama materiałów

  gwarancją zadowolenia

Zespół liczy 120 osób

SE-DA to firma rodzinna, w której pracuje ponad 120 osób. Nieustannie dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, jak również troszczymy się o podtrzymywanie jak najlepszych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy dynamicznym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania.

 

Jesteśmy profesjonalni.

Pracownicy każdego z działów spółki SE-DA posiadają rozległą wiedzę zawodową. Wysoką jakość naszej pracy osiągamy nie tylko dzięki najlepszej jakości tkaninom, ale przede wszystkim dzięki najwyższej fachowości naszych pracowników.

Dział sprzedaży i szwalnia

Przedstawiciele firmy SE-DA są otwarci na każdą propozycję klientów. Dotrą do Państwa po uprzednim uzgodnieniu terminów. Realizujemy zamówienia osobiście, korzystając z posiadanych zasobów. Służymy doradztwem lub realizujemy ideę klienta. Pracownicy naszej szwalni starannie dbają o krój i wykończenia materiałów.

Własna ekipa montażowa

Podczas tworzenia tekstyliów hotelowych – mamy ciągłą kontrolę nad każdym egzemplarzem. Własna ekipa montażowa i transport zapewniają nam szybką realizację i zamierzony efekt. Tekstylia hotelowe to dla nas nie tylko praca, ale i życiowa pasja!