Kolekcje

 • Nastrojowo w sypialni?

  Nastrojowo w sypialni?

  nic prostszego

 • Tradycyjnie ?

  Tradycyjnie ?

  proszę bardzo

 • Delikatnie i miło

  Delikatnie i miło

  specjalnie dla Ciebie

 • Dopasujemy swoją ofertę

  Dopasujemy swoją ofertę

  do każdego

Jest w czym wybierać!

Kolekcje - oferujemy Państwu szeroką gamę kolekcji w zakresie wystroju wnętrz i okien. Będziecie Państwo mogli wybrać kolorystycznie oraz materiałowo to, co będzie dla Was najodpowiedniejsze. Nowoczesny rynek tekstylny stawia wysokie wymagania przed producentami dekoracji. W firmie SE-DA otrzymacie Państwo dekoracje na najwyższym poziomie jakościowym. Oferujemy kolekcje firan, zasłon - w tym zasłony black out, zasłony niepalne, materiały przyjazne alergikom oraz odporne na promieniowanie UV. Decydując się na współpracę z naszą firmą podejmujecie Państwo dobry krok w kierunku zwiększenia atrakcyjności oferty Waszych wnętrz. Nawet jeśli zdecydujecie się na niewielkie zmiany w swoim otoczeniu, może to zaprocentować pozytywnie. Zmiany kolorystyki, urozmaicenia pod postacią dodatków, będą miały dobry wpływ na ofertę firmy.

Nasze produkty w zakresie dekoracji okien i wnętrz to niezwykłe bogactwo kolorów i materiałów. Jeśli pomnożyć to poprzez mnogość dodatków, wykończeń i możliwości kolejnych aranżacji to znajdziemy się w kosmosie możliwości. Nasze produkty w zakresie dekoracji wnętrz znajdują się zarówno w domach prywatnych jak i potężnych obiektach hotelowych oraz małych pensjonatach. Posiadamy bardzo szerokie możliwości dekoracji okiennych.

Tworzymy cudowne, niepowtarzalne dekoracje w przeróżnych obiektach zawsze dostarczając klientom satysfakcji. Świat tekstyliów nie ma dla nas tajemnic. Dekoracje będą indywidualnym zjawiskiem, które nada charakteru obiektowi. Oczywiście dobór materiału sprawi że będą ognioodporne lub też nie będą podlegały zniszczeniu pod wpływem promieniowania UV, będą przyjazne dla alergików no i będą przyjazne dla środowiska. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana w celu zadowolenia każdego gustu. Nie powstydzimy się naszego profesjonalizmu a Państwo otrzymacie rewelacyjną dekorację wnętrza przy naszym współudziale. Można mnożyć przykłady zrealizowanych projektów ale łączy je jedno- fachowe i estetyczne wykonanie. Decydując się na naszą firmę robicie dobry krok w kierunku sukcesu Waszej firmy. Dekoracje to znakomita inwestycja w image Państwa firmy.

 Zacznijcie niepowtarzalną przygodę z firmą SE-DA oddając się w dobre ręce fachowców wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie. Możemy razem zrobić wiele dobrego dla Państwa obiektu. Nasi specjaliści w dziedzinie architektury wnętrz potrafią wyczarować inny świat przy pomocy dekoracji tekstylnych i tylko od Was będzie zależało, czy powstanie on w Waszym obiekcie. Jesteśmy głęboko przekonani, że nie będziecie Państwo rozczarowani efektem naszej pracy.