Skirtingi (Falbany do stołów)

Świąteczny nastrój uzyskany dzięki skirtingom

Falbany nadają każdej okazji uroczystego charakteru. Na bankietach wyglądają zachęcająco, na konferencjach nadają prestiżu, a na weselach – bogato i okazale. Taki efekt można otrzymać przy odpowiednim doborze koloru, tkaniny i typu fałdowania.

Oferujemy Państwu falbany wykonane z różnorodnych materiałów o urozmaiconej kolorystyce, np.: biały, szampanowy, bordo itp. Tkaniny są przez nas starannie wybierane, cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale także łatwym sposobem pielęgnacji. Na Państwa życzenie falbany mogą być wykonane z tkanin trudnozapalnych.

Klipsy i dodatki do falban- klips to szybki i prosty sposób na przywieszenie falbany do stołu, bez uszkodzenia blatu. Wykonany ze specjalnego, bardzo trwałego tworzywa, z przyklejonym twardym rzepem. Rekomendowany odstęp między klipsami to 20-25 cm (około 5 klipsów na metr) Klips nakładamy na brzeg stołu rzepem na zewnątrz a falbanę z zaczepem z rzepa bez problemu dociskamy do klipsa. W ofercie posiadamy taśmę rzepową samoklejącą o szerokości 25 mm. Dysponujemy różnego rodzaju klipsami dostosowanymi do grubości blatu stołu.