Pościel hotelowa czyli poszwy i poszewki

Łóżko jest centralnym punktem w pokoju hotelowym, czyli miejscem relaksu o dużym wpływie na samopoczucie klienta. Zaoferujcie swoim klientom co najmniej to czego oczekują, a najlepiej jeszcze więcej!
Oferujemy różne rodzaje pościeli: satyny gładkie, satyny w paski, satyny w kwadraty, satyny żakardowe, perkale i zwykłe płótna.

Wśród kolorów dominuje biel, która prezentuje się świeżo i czysto (oczywiście też ze względu na dobre właściwości pielęgnacyjne). Coraz więcej hoteli sięga po kolory pastelowe, aby przełamać nieco monotonię.
Aby ułatwić pracę personelowi sprzątającemu hotel, nasza pościel jest wyposażona standardowo w zakład hotelowy.
W naszej ofercie, jak również w naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór konfekcji pościelowej w różnych podstawowych rozmiarach. Istnieje możliwość wykonania pościeli wg indywidualnego projektu klienta.

To jest dla nas oczywiste:
Nasza pościel jest szyta specjalnie dla hoteli i pralni, czyli posiada m.in. płaskie i stabilne szwy, zakład hotelowy, zaryglowane brzegi itd. Przeprowadzamy regularną kontrolę jakości przy współpracy z hotelami i pralniami. Nasza jakość jest stale polepszana. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty dobrze wyglądają, a także mogą być swobodnie prane przez duże pralnie chemiczne.