Obrusy & serwetki

Obrusy i serwetki należą do podstawowego wyposażenia restauracji i hoteli. W naszej kolekcji znajdziecie nie tylko klasyczne, białe obrusy szyte z zakładkami, ale wiele interesujących alternatyw. Dlaczego nie zrezygnować z obrusu na rzecz bieżnika i nakładek? Z naszą konfekcją obrusową stół będzie pasował do każdego typu wnętrza: minimalistycznego, nowoczesnego, rustykalnego, ekstrawaganckiego a nawet barokowego. Możecie się też zdecydować na gotowe już zestawy nakryć śniadaniowych, obiadowych lub też świątecznych. Dzięki tym małym zmianom Państwa restauracja zyska zupełnie nowy wygląd.

Nasza konfekcja stołowa jest specjalnie zaprojektowana do stosowania w obiektach. To znaczy, że prawidłowo użytkowana zachowuje swój kolor oraz formę na długo i można ją czyścić w dużych pralniach. Co więcej:

Większość naszych kolorowych obrusów można prać w temperaturze 90 ° C i chlorować, a to wszystko jest możliwe dzięki barwieniu indanthren.

Tkaniny o szerokości 320 cm pozwalają elegancko dekorować stoły bankietowe.

Standardowa konfekcja stołowa posiada prosty zakład 1 cm x1 cm lub też cięty na miarę oryginalny tkany brzeg (krajkę). Produkty mogą być wykonane, np.: z mereżką lub zakładem i nadają się doskonale do prania rzez pralnię chemiczną oraz prasowania w maglu.

Specjalne życzenia takie jak przyszycie taśmy dekoracyjnej czy też wszycie lamówki mogą być przez nas wykonane, ale nie są zalecane. Rzadko przetrzymują użytkowanie w obiektach, a ich czyszczenie jest kosztowniejsze.