Produkty

 • Kolorowo- kaskadowo

  Kolorowo- kaskadowo

  zachwyć klienta

 • Możliwość prezentacji

  Możliwość prezentacji

  wielu kolekcji

 • Szale wzorcowe

  Szale wzorcowe

  w różnych formach

Szale wzorcowe, kaskady, katalogi...

Szerokie zastosowanie- firma SE-DA od 1990 roku przygotowuje różnego rodzaju prezentacje tkanin. Z naszych wzorników i próbników korzystają firmy zagraniczne oraz polskie. Nasze produkty znajdują zastosowanie nie tylko w promocji, ale także w sprzedaży tkanin i firan. Tkaniny mogą być prezentowane jako wzorniki w formie leżącej – katalogi tkanin lub kaskady, oraz w formie wiszącej – jako szale wzorcowe. W zależności od Państwa potrzeb podyktowanych funkcjonalnością wzorników, możemy je wykonywać w różnych formach. Jako producent wzorników tkanin zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów. Dlatego forma wykonania prezentacji wzorników jest zawsze dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Szale wzorcowe

Tkaniny mogą być prezentowane jako wzorniki w formie leżącej – katalogi tkanin lub kaskady, oraz w formie wiszącej – jako szale wzorcowe. W zależności od Państwa potrzeb podyktowanych funkcjonalnością wzorników, możemy je wykonywać w różnych formach. Oferujemy wzorniki w formie szali wzorcowych. Bardzo przydatne w kwestii prezentowania tekstyliów wiszących- zasłon, firan. Sposób ukształtowania uwidacznia klientowi zalety materiału na całej długości.

Kaskady na fizelinie

Forma kaskady jest niejako pośrednia pomiędzy katalogiem a szalem wzorcowym, tu jednak w formie wydłużonej zamieszcza się nieduże próbki materiału- jedne nad drugimi w formie kaskady. Umożliwia prezentację sporej ilości próbek na niewielkiej płaszczyźnie. Rewelacyjny pod względem możliwości szybkiego zaprezentowania dużej ilości próbek. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nie ma kłopotów z transportem. Kilka kaskad to możliwość zaprezentowania około 100 próbek- a zmieszczą się w jednym opakowaniu.

Katalogi tkanin

Bardzo popularna forma wzornika tekstylnego to katalog. Utworzone jak książka z możliwością przewracania stron- zawiera część określonej kolekcji. Bardzo wygodny w zakresie posługiwania się. Umożliwia przeglądanie wraz z klientem w bezpośrednim kontakcie. Polecany szczególnie ze względu na nieduże gabaryty i łatwość transportu. Umożliwia szczegółowy podział ze względu na kolorystykę lub gramaturę. Tworzony indywidualnie na zamówienie klienta.