O nas

  • Zielone płuca Polski

    Zielone płuca Polski

    otaczają naszą firmę

  • SE-DA to firma

    SE-DA to firma

    rodzinna

Profesjonalne wyposażenie obiektów w tekstylia

W roku 1990 firma SE-DA zaczęła funkcjonować jako profesjonalna szwalnia na europejskim rynku. Rozpoczęliśmy swoją pracę od wyposażania obiektów w tekstylia. W międzyczasie wyspecjalizowaliśmy się w szybkich realizacjach z dobrej jakości tkanin, z których wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje okienne. Posiadamy na polskim rynku przedstawicieli regionalnych, którzy chętnie zaprezentują nasze produkty oraz szczegółowo omówią z Państwem możliwości dekoracji wnętrz w Państwa obiekcie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje okienne. Oferujemy szeroką gamę tkanin dekoracyjnych: od lekkich firan po specjalne trudnozapalne zasłony zaciemniające (typu black out) używane w obiektach. Nie tylko szyjemy dekoracje, lecz również służymy Państwu pomocą przy wyborze tkanin i różnorodnych typów dekoracji. Nasze specjalnie przeszkolone zespoły wykonują pomiary na miejscu w obiekcie. Następnie dekoracje są szyte w naszej szwalni, po czym dokonywany jest montaż zamówionych produktów. Oferujemy również różnego rodzaju produkty z konfekcji obrusowej, pościelowej i łazienkowej. To sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem we wszystkich obszarach wyposażenia tekstylnego.

Jeśli planujecie Państwo pokój wzorcowy do nowego lub do świeżo wyremontowanego obiektu, nasz doradca przyjedzie do Państwa i na miejscu zaprezentuje nasze kolekcje tkanin i doradzi odpowiedni typ dekoracji.

Szeroki zakres zastosowań

Spółka SE-DA od 1990 roku przygotowuje prezentacje różnych rodzajów materiałów. Z naszych szablonów i wzorników dla polskich i zagranicznych firm. Nasze produkty są używane nie tylko w produkcji, ale również w sprzedaży tkanin i zasłon.

Kaskady, katalogi, szale ...

Materiały mogą być przedstawiane jako wzorniki wykonane w postaci katalogu, kaskady lub w formie szala

Indywidualne podejście.

Jako producent wzorników tkanin, zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów. W związku z tym, zdolność projektowania szablonów prezentacji jest zawsze dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy.