Oferta

  • Pościel hotelowa

    Pościel hotelowa

    Po prostu dobrze spać.

  • Elementy dekoracyjne

    Elementy dekoracyjne

    zawsze wzmocnią ofertę!

Powyżej zamieściliśmy pliki pdf z naszym nowym Katalogiem SE-DA HoReCa oraz biuletynem SE-DA - Wyposażanie Obiektów

SE-DA HoReCa Katalog 2017
Ulotka Dekoracje okien i wnętrz

 

W katalogu znajdą Państwo tekstylia z kolekcji pościelowej, stołowej oraz łazienkowej. Nasza oferta została wzbogacona o kilka nowych produktów. Poszerzyliśmy również gamę kolorów i rozmiarów niektórych artykułów. W biuletynie znajdą Państwo informacje o zakresie naszych usług i realizacjach.

Zapraszamy do lektury.

Tekstylia hotelowe w pełnej gamie!

W  roku 1990 firma SE-DA zaczęła od szycia jakościowo wysokogatunkowych dekoracji okiennych. Od wtedy wykonujemy wszystko, od lekkich firanek po specjalne trudnopalne zasłony zaciemniające używane w obiektach.
Przy czym nie tylko szyjemy dekoracje, lecz również służymy Państwu pomocą przy wyborze tkanin i różnorodnych typów dekoracji. Nasze specjalnie przeszkolone zespoły robią pomiary na miejscu, a następnie dokonują montażu zamówionych tekstyliów.
Oferujemy również różnego rodzaju produkty z konfekcji obrusowej, pościelowej i łazienkowej. To  sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem we wszystkich obszarach wyposażenia tekstylnego.
Nasz doradca chętnie przyjedzie do Państwa i na miejscu zaprezentuje nasze produkty i kolekcje tkanin. Jeśli planujecie Państwo pokój wzorcowy do nowego obiektu lub też po większej renowacji, chętnie oddamy do Państwa dyspozycji kolekcję naszych tekstyliów i wzorów.